ВСЕ О ПИЛОТАЖНЫХ КОРДОВЫХ МОДЕЛЯХ (ALL ABOUT CONTROL LINE AEROBATIC MODELS )










Календарь соревнований по авиамодельному спорту в Украине. 2012 г.




КАЛЕНДАРНИЙ  ПЛАН

СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З АВІА- та РАКЕТОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ

на 2012  р.

 

І. НАЦІОНАЛЬНІ  ЗМАГАННЯ.

 

пп

Найменування

 спортивних заходів

Місце

проведення

Термін

проведення

1

2

3

4

Вільнолітаючі моделі

1

Етап Кубка  світу –« Кубок Змієва»- етап Кубка України з вільнолітаючих моделей - (F-1А, В, С, P)

м. Харків

18-21.05

2

Етап Кубка України -“Кубок Донбасу”  з вільнолітаючих моделей - (F-1А, В, С, P)

м. Луганськ

14-17.06

 

3

Чемпіонат України з вільнолітаючих моделей спортсмени та юнаки - (F-1A, B, C, G, H, Р)

м. Луганськ

16-19.06

4

Етап Кубка  світу- “Кубок Антонова”етап Кубка України з вільнолітаючих моделей - (F-1А, В, С, G, H, P)

м. Мотижин

Київська область

13 - 15.07

5

Етап Кубка  світу- «Кубок співдружності»- етап Кубка України з вільнолітаючих моделей- (F-1А, В, С, G, H, P)

м. Мотижин Київська область

14-16.07

6

Етап Кубка  світу- “Свято вільного польоту”етап Кубка України з вільнолітаючих моделей- (F-1А, В, С, P)

м. Феодосія        АР Крим

08-10.09

7

Етап Кубка  світу- “Кубок Чорного моря”етап Кубка України з вільнолітаючих моделей- (F-1А, В, С, P)

м. Феодосія        АР Крим

11-13.09

8

Етап Кубка України – «Кубок ТСО України» з вільнолітаючих моделей - (F-1A, B, C, Р)

м. Феодосія        АР Крим


14-16.09

9

Етап Кубка  світу- “Свято вільного польоту -2”  з вільнолітаючих моделей- (F-1А, В, С, P)

м. Феодосія        АР Крим

 

14-16.09

Моделі для закритих приміщень

10

Етап Кубка України – «Кубок  Сніжинка”  з мікромоделей - (F-1D)

м. Марганець

Дніпропетровська область

04-07.05

11

Чемпіонат України з мікромоделей спортсмени та юнаки - (F-1D)

м.Марганець

Дніпропетровська область

01-04.06

12

Етап Кубка України – «Кубок ТСО України»  з мікромоделей       - (F-1D)

м. Марганець  Дніпропетровська область

06-9.07

Кордові моделі

13

Етап Кубка України -“Кубок захисників Вітчизни” з кордових моделей повітряного бою - (F-2D)

м. Київ

17-20.02

14

Етап Кубка  світу  - «Кубок чемпіонів пам’яті Бельмана» -етап Кубка України з кордових моделей  (F-2A, B, C)

м Харків

20-23.04

15

Всеукраїнські змагання –«Відкритий Кубок Кривбасу» - з кордових моделей серед юнаків

м.. Кривий Ріг

Дніпропетров-ська область

26-30.04

16

Етап Кубка України - “Кубок Донбасу” з кордових моделей (F-2А, В, С)

м.Алчевськ Луганська область

4-7.05

17

Етап Кубка  світу  - «Кубок Євросоюзу» - етап Кубка України з кордових моделей  (F-2A, B, C.)

м.Київ

16-18.05

18

Етап Кубка світу - “Кубок  Києва” - етап Кубка України з кордових моделей (F2A,B,C,D)

м.Київ

18-21.05

19

Чемпіонат України з кордових моделей спортсмени та юнаки (F2A,F2B,F2C, F2D, F2І & F-4B)

м. Київ, спорткомплекс  «Чайка»

5-9.07

20

Етап Кубка світу - “Кубок Севастополя”-  етап Кубка України з кордових моделей повітряного бою - (F-2D)


м.Севастополь, АР Крим

10-13.08

21

Етап Кубка України – «Кубок ТСО України»  з кордових моделей      - (F-2D, F2I)  

м.Жовква, Львівська область


21-24.09

22

Етап Кубка світу  - «Золота осінь» з   кордових моделей  (F-2A, B, C)

м. Київ, спорткомплекс  «Чайка»

28 -30.09

23

Етап Кубка України – «Кубок ТСО України»  з   кордових моделей  (F-2A, B, C)

м. Київ, спорткомплекс  «Чайка»

28.09-1.10

24

 Етап Кубка України -  «Кубок Карпат»- з кордових моделей  повітряного бою (F-2D, F-2І )

Міжгір'я Закарпатська область

26.10-29.10

Радіокеровані моделі

25

Всеукраїнські змагання – «Весняний Кубок Коктебеля» з радіокерованих моделей F-3F

м.Коктебель

АР Крим

27.04-2.05

26

Етап Кубка України  - Кубок ТСО України  «Кубок пам’яті Г.Берегового» з радіокерованих моделей    - (F-3A,  F-3С) 

м. Луганськ

29.04-2.05

27

Етап Кубка України - “Київ Хелі Шоу» з радіокерованих моделей - (F-3С,F-3N)

Васильків  Київська область

04-07.05

28

Етап Кубка України -  «Кубок Вільга»  з радіокерованих моделей - (F-3J, K & F-5J) Євротур

м. Харків

5 - 9.05

29

Всеукраїнські змагання - «Кубок Острякова» з р/керованих моделей - R/C-бій

Севастополь

11-14.05

30

Етап Кубка України  - “Кубок Чернігівщини» з радіокерованих моделей - (F-3J & F-5J) 

м. Чернігів

18-21.05

31

 Етап Кубка України  - відкритий «Кубок Одеси» з р/керованих моделей - (F-3А)

м. Одеса

25-28.05

32

Етап Кубка України – « Кубок ТСО України»  з радіокерованих моделей   (F3D;Квік 500)

м. Луганськ

25-28.05     

33

Всеукраїнські змагання – «Відкритий Кубок Коктебеля  ім. Боброва» з радіокерованих моделей F-3 F

м.Коктебель  АР Крим

1-4.06

34

 Всеукраїнські змагання радіокерованих моделей  «Фестиваль Аерошок» 

Київська область

аер.Бородянка

1-4.06

35

Всеукраїнські змагання – «Відкритий Кубок Севастополя» -з радіокерованих моделей F3J

м.Севастополь

8-11.06

36

Етап Кубка України  - «Кубок Крила Харкова» з радіокерованих моделей  (F-3С)

м. Харків

15-18.06

37

Всеукраїнські змагання    - «Кубок Можайського» з р/керованих моделей - R/C-бій,

м. Вінниця

15-18.06

38

Чемпіонат України з р/кер-них моделей спортсмени та юнаки (F-3J & F-5J)

м. Чернігів

15-18.06       

39

Етап Кубка України  - відкритий «Кубок Києва» з р/керованих моделей  F3K

Київська область

аер..Бородянка

29.06-2.07

40

Етап Кубка  світу – «Кубок майстрів» - етап Кубка України з радіокерованих моделей(F-3 А)

м.Чернігів

06-09.07

41

Етап Кубка України  - «Кубок Крила Харкова»  з радіокерованих моделей (F-3А)


м. Харків


13-16.07

42

Чемпіонат України з р/кер-них моделей спортсмени (F-3D;Квік 500)

м. Краматорськ Донецька область

20-23.07         

43

Етап Кубка України  - «Кубок мера м. Чернігова» з радіокерованих моделей    (F-3J & F-5J )   

м.Чернігів

20-23.07

44

Чемпіонат України з р/кер-них моделей спортсмени (F-3A, C; F4C,H)  

м. Запоріжжя

17-20.08

45

Етап Кубка України  - відкритий «Кубок Донбаса» з радіо-керованих моделей   (F-3D;Квік 500)

м.Краматорськ Донецька область

24-27.08

46

Чемпіонат України  з радіокерованих моделей - (F-3F )

м.Коктебель        АР Крим

31.08-3.09

47

Чемпіонат України з р/кер-них моделей спортсмени та юнаки (F3К) 

Київська обл.

Мотижин

31.08-3.09             

48

Етап Кубка України  - «Осінній Кубок»  з радіокерованих моделей   (F3A)

Бровари  Київська область

07-10.09

49

Всеукраїнські змагання  - «Кубок Криму» з радіокерованих моделей - (RC-бій)

м.Коктебель        АР Крим

7-10.09

50

Етап Кубка України  - « Золота осінь» з радіокерованих моделей F3K

Київська область

аер.Бородянка

21-24.09

51

Етап Кубка України  - «Кубок ТСО України» з радіокерованих моделей    (F-3J, F-3К  & F-5J )   

м. Харків

28.09-01.10

52

Всеукраїнські змагання – фестиваль  з радіокерованих горних планеров F3F «Осінній циклон»

Київська область

Ходосівка

5-8.10

Ракетомодельний спорт

53

Першість  України з ракетомодельного спорту серед  учнівської молоді– (S1А,S4А, S6А, S7, S8DS9А)

м. Скадовськ

Херсонська область

 

07 – 12.05

54

Чемпіонат України з ракетомодельного спорту серед спортсменів та юніорів – (S1А, S1BS4А, S6А, S7, S8E/P, S8D, S9А)

с.Чемер

Чернігівська область

25 – 30.06

54

  Етап Кубка України   «Кубок Чернігіва»– з ракетомодельного спорту – (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А)

с.Чемер

Чернігівська область

01-03.07

56

  Етап Кубка  України «Кубок ТСО України» –з ракетомодельного спорту – (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А)

м.Шостка,

Сумська  область

20 – 23.07

57

  Етап Кубка  України «Кубок Дніпра» –з ракетомодельного спорту – (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А)

м.Дніпропетровськ

25-28.07

58

 Етап Кубка  світу «Кубок “Імпульс» з ракетомодельного спорту – (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А)

м.Шостка,

Сумська область

20 – 23.07

59

 Етап Кубка  світу «Кубок Янгеля» з ракетомодельного спорту – (S4А, S6А, S7, S8E/P, S9А)

м.Дніпропетровськ

25-28.07

60

  Етап Кубка  України   «Кубок “Закриття сезону» –з ракетомодельного спорту – ( S8E/P,)

м.Шостка,

Сумська область

19-21.10

 

 

ІІ. НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНІ  ЗБОРИ.

 

1

НТЗ збірної команди України з кордових моделей

м. Київ

15 -22.07

2

НТЗ збірної команди України з мікромоделей

м. Донецьк

09-13.07

3

НТЗ збірної команди України з вільнолітаючих моделей

м. Київ

серпень

4

НТЗ збірної команди України з р/керованих моделей – F3D

м. Луганськ

4-7.05

5

НТЗ збірної команди України з р/керованих моделей F-3J, F-3К .

м. Харків

червень

6

НТЗ збірної команди України з ракетомодельного спорту (S1А,S1В,S3А, S4А, S6А, S5В, S5С,  S7, S8E/P, S8D, S9А)

м.Дніпропетровськ

11 -20.08

 

IІІ. МІЖНАРОДНІ  ЗМАГАННЯ.

 

1

Чемпіонат світу з кордових моделей

Болгарія

25.08-2.09

2

Чемпіонат світу з радіокерованих моделей планерів

Півд. Африка

5 - 12.08

3

Чемпіонат Європи з вільнолітаючих моделей 

Італія

05-12.08

4

Чемпіонат Європи з р/керованих пілотажних моделей

Франція

26.07-05.08

5

Чемпіонат світу з мікромоделей F1D

Сербія

09– 14.08

6

Чемпіонат світу з моделей копій літаків F4С

Іспанія

03-12.08

7

Чемпіонат світу серед юніорів з вільнолітаючих моделей 

Словенія

28.07-5.08

8

Чемпіонат Європи з р/керованих моделей вертольотів

Німеччина

18-28.08

9

Чемпіонат Європи з метальних р/кер. планерів F3К

Франція

28.07-5.08

10

Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту (S1А, В, S3А, S4А, S6А, S5В, С,  S7, S8E/P, S8D, S9А)

Словакія

01-09.09

11

Участь в етапах кубку світу згідно календарного плана міжнародної федерації з авіаційних видів спорту  FAI

Згідно плану FAI

На протязі року Згідно плану FAI



Обновлен 17 фев 2012. Создан 16 фев 2012



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Каталог сайтовvseSdelki.info - товары, услуги, объявления, каталоги Украина онлайн
СЧЕТЧИК КЛИКОВ НА САЙТЕ: