ВСЕ О ПИЛОТАЖНЫХ КОРДОВЫХ МОДЕЛЯХ (ALL ABOUT CONTROL LINE AEROBATIC MODELS )










Наказ № 9-5 від 24.09.2011 р. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Про підсумки проведення Всеукраїнських змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі)



 

 

 

 

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

м.Київ

 

          від 24 вересня 2011 року                                                                № 9-5

 

 

 

          Про підсумки проведення Всеукраїнських

          змагань учнівської молоді з

          авіамодельного спорту

          (кордові моделі)

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.04.2011 №350 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році» та Плану міжнародних та  всеукраїнських  заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік (наказ Міністерства освіти і науки  України від 18.01.2011 № 37) з 19 по 24 вересня  ц.р. у м. Алчевську Луганської області  Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Луганським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді  були проведені Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі).

     У змаганнях взяли участь 12 команд з 11 регіонів України: Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської,  Сумської,  Хмельницької,  Черкаської областей та команди Луганськ 2.

Всього взяли участь 100 учасників (серед них - 69 дітей, 31 керівників, суддів).

Витрати здійснювались за рахунок організацій, що відряджали команди.

Відповідно до рішення суддівської колегії,

 

Н А К А З У Ю:

1. Нагородити:

1.1.          У абсолютному командному заліку:

1.1.1. Дипломом 1-го ступеня та кубком  УДЦПО команду Київської  області;

1.1.2. Дипломом 2-го ступеня команду Дніпропетровської  області;

1.1.3. Дипломом 3-го ступеня команду  Черкаської  області.

1.1.4. Грамотами Українського державного центру позашкільної освіти керівників команд, які підготували призерів змагань:

Садомова В.А.- керівника команди Київської області;

Лазаревича В.С. – керівника команди Дніпропетровської області;

Рябухіна С.В. – керівника команди Черкаської області.

 

2.     Нагородити переможців  дипломами відповідних ступенів та  медалями:

 

2.1. У класі моделей  F-2-А

1 місце – Діжевського Михайла, 1994р/н, Луганської області;

2 місце – Корнуся Дмитра, 1996 р/н., Київської області;

3 місце – Воронцова Богдана, 1993 р/н., Дніпропетровської області.

 

У класі моделей F-2-В

1 місце – Соколовського Владислава, 1996 р/н., Київської області;

2 місце – Маснюка Дмитра, 1994р/н., Хмельницької області;

3 місце – Ясковця Володимира, 1993р/н., Кіровоградської області.

 

У класі моделей  F-4-В

1 місце – Шульца Олександра, 1994р/н., Київської області;

2 місце – Волокіткіна Андрія, 1995р/н., Луганської області;

3 місце –Лощихіна Андрія, 199р/н, Донецької області.

 

У класі моделей  F-4-Е

1 місце – Скворцова Олександра, 1997р/н., Черкаської області;

1 місце – Чередниченка Руслана, 1997р/н., Черкаської області;

2 місце – Морозова Андрія, 1998р/н., Дніпропетровської області;

2 місце – Тарівердіева Дениса, 1996р/н., Дніпропетровської області;

3 місце – Кушніра Олексія, 1995р/н, Хмельницької області;

3 місце – Гребенюка Богдана, 1996р/н, Хмельницької області.

 

У класі моделей  F-4-С

1 місце – Патріляка Михайла, 1992р/н., Донецької області;

1 місце – Тотьмяніна Дмитра, 1993р/н., Донецької області;

2-3 місце – Тарівердіева Дениса, 1996р/н., Дніпропетровської області;

2-3  місце – Федоренка Сергія, 1996р/н., Дніпропетровської області;

2-3  місце – Шульца Олександра, 1994р/н., Київської області;

2-3  місце – Корнуся Дмитра, 1996 р/н., Київської області.

 

3. Нагородити грамотами Українського державного центру позашкільної освіти за  вагомий внесок у  проведенні змагань:

3.1.           Кравченко Н.Д.І, директора Луганського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

3.2.           Янушевського В.Г. директора комунального закладу «Алчевського центру науково-технічної творчості учнівської молоді»;

3.3.           Личову С.М., методиста Луганського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

3.4.           Сопочкіна В.П., керівника гуртка Северодонецької станції юних техніків Луганської області;

3.5.           Литвиненка В.П., керівника гурткової роботи Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді;

3.6.           Конченка Д.В., керівника гуртка «Технічного моделювання» Будинку юних техніків «Прометей» м.Біла Церква;

3.7.           Стельмаха Д.В., керівника гуртка Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

3.8.   Кошеверова О.В., керівника авіамодельного гуртка «Юний пілот» Петрівського Центру дитячої та юнацької Кіровоградської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор                                                                        Віталій Ткачук



Обновлен 24 фев 2012. Создан 16 фев 2012



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Каталог сайтовvseSdelki.info - товары, услуги, объявления, каталоги Украина онлайн
СЧЕТЧИК КЛИКОВ НА САЙТЕ: