ВСЕ О ПИЛОТАЖНЫХ КОРДОВЫХ МОДЕЛЯХ (ALL ABOUT CONTROL LINE AEROBATIC MODELS )


УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ міських відкритих змагань з авіамодельного спорту (кордові моделі) серед учнівської молоді та юнацтва на Кубок Харкова

Дата проведення 22 квітня 2012 року   

1. Місце та час проведення

Міські відкриті змагання з авіамодельного спорту серед учнівської молоді та юнацтва відбудуться  22 квітня 2012  року  у м. Харкові, на кордодромі у гідропарку Журавльовка.

 

2. Мета і завдання:

- подальший розвиток, вдосконалення, популяризація та пропаганда науково-технічної творчості, авіамодельного спорту;

- організація змістовного дозвілля дітей та юнацтва, пошук його нових форм під час проведення свят та оздоровчих заходів;

- стимулювання  творчого,  інтелектуального, духовного,  фізичного  розвитку,  зросту спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва і задоволення їх потреб в творчій самореалізації;

- залучення більшої кількості дітей до занять авіамодельним спортом;

- підведення підсумків роботи гуртків авіамоделювання та обмін досвідом роботи.

 

3. Програма змагань

- особисто-командна першість з авіамодельного спорту в класах кордових моделей ( F-2-А-скоросні, F-2-В-пілотажні, F-2-С-гоночні);

- комплексний командний залік;

- круглий стіл, обмін досвідом роботи.

 

4. Учасники змагань

До участі у міських відкритих змаганнях з авіамодельного спорту (кордові моделі)  серед учнівської молоді та юнацтва допускаються  команди центрів дитячої творчості, технічних клубів, загальноосвітніх шкіл,  інших організацій      та безпосереднього організатора проведення змагань.

У змаганнях беруть участь учні авіамодельних гуртків позашкільних установ та організацій, які не досягли 19 років на термін реєстрації команд.

Команду очолює тренер-керівник.

 

5. Умови проведення змагань

Змагання з авіамодельного спорту проводяться відповідно до даних Умов проведення та «Правил змагань з авіамодельного спорту», які діють на термін проведення змагань. Усі моделі, представленні на змагання, повинні відповідати вимогам діючих «Правил змагань з авіамодельного спорту».

 

6. Необхідна документація

 - заявка на участь у міських відкритих змаганнях  з авіамодельного спорту серед учнівської молоді та юнацтва, затверджена керівником організації, що відряджає (додаток №1).

 

 

 

7. Керівництво змаганнями

Засновником змагань є  Харківський Палац дитячої та юнацької творчості за підтримки   Департаменту освіти  Харківської міської ради. Безпосередня відповідальність за організацію та проведення змагань покладається на організаційний комітет, склад якого затверджується директором   Палацу. Організаційний комітет, в свою чергу, створює журі,  яке визначає переможців.

 

8. Організація суддівства

Склад головної суддівської колегії затверджується директором ХПДЮТ  за поданням організаційного комітету. В окремих випадках до суддівства на стартах можуть залучатися представники команд.

 

9. Матеріальне забезпечення

Витрати на організацію змагань та нагородження переможців бере на себе Харківський Палац дитячої та юнацької творчості. Транспортні та інші витрати учасників змагань беруть на себе організації, які їх відряджають.

 

10. Визначення переможців та нагородження

Результати особистої першості визначаються згідно з «Правилами змагань з авіамодельного спорту».

У командний залік входить по одному кращому результату особистої першості. Результати командної першості визначаються за найбільшою сумою балів по трьом кращим результатам.

Команди, які посіли І, ІІ та ІІІ місця    нагороджуються  дипломами Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості..

Команда, яка посіла перше місце нагороджується кубком.

Учасники, що посіли призові місця (І, ІІ, III) в особистому заліку в класах моделей, нагороджуються медалями та дипломами ХПДЮТ відповідних ступенів.

 

11. Техніка безпеки

Кожний тренер-керівник несе персональну відповідальність за виконання членами команди вимог техніки безпеки.  Відповідальність за забезпечення умов техніки безпеки під час проведення змагань несуть безпосередньо організатори змагань та старші судді на стартах моделей.

 

 

 

 

Завідувач відділом – Гридіна Ірина В’ячеславівна
Тел. 713-12-60

 

 

                                                                                                                        ОргкомітетСоздан 21 фев 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Каталог сайтовvseSdelki.info - товары, услуги, объявления, каталоги Украина онлайн
СЧЕТЧИК КЛИКОВ НА САЙТЕ: