ВСЕ О ПИЛОТАЖНЫХ КОРДОВЫХ МОДЕЛЯХ (ALL ABOUT CONTROL LINE AEROBATIC MODELS )










Інформація про проведення обласних змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі)

12 вересня 2010 року. Київ.



Інформація 
про проведення обласних змагань серед учнівської молоді 
з авіамодельного спорту (кордові моделі)

 

  


  12 вересня 2010 року у м. Київ на базі Центрального аерокосмічного клубу ТСО України ім. О.К.Антонова відбулися обласні змагання серед учнівської молоді з авіамодельного спорту(кордові моделі). 
  У змаганнях взяли участь 7 команд таких позашкільних навчальних закладів: Баришівського районного центру позашкільної роботи «Мрія», Обухівського районного центру дитячої та юнацької творчості, Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, Станції юних техніків м. Біла Церква, Центру технічної творчості «Евріка» м. Бориспіль та Центру творчості дітей та юнацтва Київщини. Змагання проводилися згідно з діючими Правилами, затвердженими Федерацією авіамодельного спорту України.

 

Під час тренувальних запусків та стартів моделей вихованці продемонстрували свою майстерність у керуванні моделями та вміння виконувати пілотажні фігури: зліт і горизонтальний політ моделі, подвійний поворот на гірці, політ на спині та інші фігури. Під час змагань відбулися старти моделей у наступних класах: F-2-A (швидкісна модель), F-2-B (пілотажна модель), F-2-C(гоночна модель), F-4-B (модель-копія, -напівкопія), F-2-С (гоночна модель). Старти моделей F-2-D проведено під час змагань з авіамодельного спорту (кордові моделі) відкритого Кубка міста Борисполя, що відбувся у 4 липня 2010 року. 
   Завдяки професіоналізму та чіткій організації роботи головної суддівської колегії, яку очолював суддя міжнародної категорії Хіміч Леонід Леонідович, змагання пройшли на високому організаційному рівні. Наполеглива праця керівників гуртків та підтримка батьків допомогли вихованцям досягти високих результатів у змаганнях з авіамодельного спорту. 
   Відповідно до рішення головної суддівської колегії в особистому заліку перемогу здобули: 
  у класі гоночних моделей F-2С:
 
  І місце
 – Садомов Дмитро, вихованець Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, 
   – Мальований В’ячеслав, вихованець Центру творчості дітей та юнацтва Київщини; 
  ІІ місце – Гончаренко Олександр, вихованець Яготинського районного центру дитячої та юнацької творчості, 
   – Литвиненко Олександр, вихованець Яготинського районного центру дитячої та юнацької творчості; 
  у класі пілотажних моделей F-2В: 
  І місце
 – Соколовський Владислав, вихованець Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, 
  ІІ місце – Корнусь Дмитро, вихованець Центру технічної творчості «Евріка» м. Бориспіль, 
  ІІІ місце – Моцак Богдан, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості; 
  у класі швидкісних моделей F-2А: 
  І місце
 – Садомов Дмитро, вихованець Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, 
  ІІ місце – Шульц Олександр, вихованець Центру технічної творчості «Евріка» м. Бориспіль, 
  ІІІ місце – Монсик Максим, вихованець Баришівського районного центру позашкільної роботи «Мрія»; 
  у класі швидкісних моделей F-2Е: 
  І місце
 – Шульц Олександр, вихованець Центру технічної творчості «Евріка» м. Бориспіль; 
  ІІ місце – Меркулов Віталій, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості; 
  ІІІ місце – Кліменко Євген, вихованець Центру творчості дітей та юнацтва Київщини; 
  у класі моделей-копій (напівкопій) F-4В: 
  І місце
 – Дударенко Ілля, вихованець Центру технічної творчості «Евріка» м. Бориспіль, 
  ІІ місце – Литвиненко Олександр, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, 
  ІІІ місце – Бережний Дмитро, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості; 
  у класі моделей-копій F-4В: 
  І місце
 – Крижанівський Олексій, вихованець Баришівського районного центру позашкільної роботи «Мрія», 
  ІІ місце – Перцов Євген, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, 
  ІІІ місце – Меркулов Віталій, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості; 
  у класі моделей повітряного бою F-2D(командний залік): 
  І місце
 – команда Центру технічної творчості «Евріка» м. Бориспіль; 
  ІІ місце – команда Центру творчості дітей та юнацтва Київщини; 
   – команда Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості;

 

Переможці та призери командного заліку: 
  І місце
 – команда Центру творчості дітей та юнацтва Київщини (тренер Садомов В.А.); 
  ІІ місце – команда Центру технічної творчості «Евріка» м. Борисполя (тренер Радіонов Р.В.); 
  ІІІ місце – команда Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості (тренер Миколаєнко А.О.).

 

Команди-переможці змагань нагороджено кубками та грамотами головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, переможців особистого заліку – медалями та грамотами Центру творчості дітей та юнацтва Київщини.



 

Людмила Карлінська, 
завідуюча відділом науково-технічної творчості 
Центру творчості дітей та юнацтва Київщини



Создан 10 ноя 2012



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Каталог сайтовvseSdelki.info - товары, услуги, объявления, каталоги Украина онлайн
СЧЕТЧИК КЛИКОВ НА САЙТЕ: